Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co. KG

Centrala

Schmelzer Waldershof

Pani Madeleine Schöbel

Tel: +49 (0) 9231 / 9792-0

Email: zentrale@a-schmelzer.de

Schmelzer Chodová Planá

Pani Dana Bencova

Tel: +42 (0) 374799111

Email: d.bencova@schmelzer.cz

Administracja i produkcja

Kierownik handlowy

Pan Robert Bauer

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 22

Email: robert.bauer@a-schmelzer.de

Kierownictwo zaopatrzenie

Pan Martin Weininger

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 14

Email: martin.weininger@a-schmelzer.de

Kierownictwo księgowość

Pani Claudia Übelmesser

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 17

Email: claudia.uebelmesser@a-schmelzer.de

Kierownictwo inżynieria form

Pan Andreas Klar

Tel: 49 (0) 9231 / 9792-56

Email: andreas.klar@a-schmelzer.de

Kierownictwo zakładu Schmelzer s.r.o.

Pan Richard Brümmer

Tel: +42 037 479 9123

Email: info.schmelzer@schmelzer.cz

Kierownictwo zarządzanie jakością

Pan Sidney Lissel

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 33

Email: Sidney.Lissel@a-schmelzer.de

Inżynieria przemysłowa

Kierownictwo projektów

Pan Günther Pfeifer

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 35

Email: guenther.pfeifer@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów

Pan Peter Wildenauer

Tel: +49 (0) 9231 / 9792-30

Email: peter.wildenauer@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów

Pan Gerhard Kraus

Tel: +49 (0) 9231/ 9792-83

Email: gerhard.kraus@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów w Czechach

Pan Richard Brümmer

Tel: +42 037 479 9123

Email: info.schmelzer@schmelzer.cz

Inżynieria rolna i modułowe systemy rurowe

Kierownictwo projektów

Pan Alexander Schelter

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 45

Email: alexander.schelter@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów

Pan Andreas Kellner

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 21

Email: andreas.kellner@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów

Pani Renate Tippmann

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 16

Email: renate.tippmann@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów w krajach WNP

Pan Andrei Skadorva

Tel: +49 (0) 9231 / 9792 – 98

Email: andrei.skadorva@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów w Polsce

Pani Marta Malik

Mobil: +49 (0) 1732979259

Email: marta.malik@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów w Francja

Pani Estelle Starke

Tel: +49 (0) 9231 9792 – 28

Email: estelle.starke@a-schmelzer.de

Sales Manager - Export

Pan Ralf Federowsky

Mobil: +49 (0) 16090279297

Email: Ralf.Federowsky@a-schmelzer.de

Inżynieria form

Kierownictwo zakładu

Pan Andreas Klar

Tel: +49 (0) 9231 / 9792-56

Email: andreas.klar@a-schmelzer.de

Kierownictwo projektów

Pan Dietmar Kien

Tel: +49 (0) 9231 / 9792-55

Email: dietmar.kien@a-schmelzer.de

Obróbka blachy

Obróbka blachy

Pan Werner Rosemann

Tel: +49 (0) 9231 / 9792-43

Email: werner.rosemann@a-schmelzer.de

oddziałów zagranicznych

Česká republika

Schmelzer s.r.o

Pan Richard Brümmer

Tel: +42 037 479 9111

Email: info.schmelzer@schmelzer.cz

 

Republika Slovenija

Schmelzer & Pisek d.o.o.

Pan Bogomir Pisek

Tel: +386 5996 98 43

Email: bogomir.pisek@hotmail.com

 

Україна

Schmelzer Ukraine

Pan Ivan Olejenik

Tel: +38 (050) 391-58-18

Email: schmelzer@ukr.net

 

Россия

Schmelzer Russland

Pan Alexander Siamashka

Tel: +7 (473) 200-88-47

Email: info@schmelzer-rus.com

 

Latvija

LLP

Pan Aldis Priedite

Tel. +371 66000160

Email: aldis@llp-aps.com

 

India

Schmelzer Agro India Pvt Ltd

Pan Senthil Kumar Kanakaraju

Tel: +91 (0) 9655 655 975

Email: senthil.kanakaraju@a-schmelzer.de

 

България

Schmelzer Bulgaria

Pan Kiril Borissov

Tel: +359 888 288 311

Email: office@schmelzer-bg.com

România

Schmelzer SRL

Pan George Davide

Tel: +40 731 199 889

Email: info@schmelzer.ro

Menu